Manchester United

Gulf Oil przez kilka ostatnich lat jest dumnym partnerem Manchester United. Podjęliśmy współpracę z jednym z najlepszych klubów piłkarskich świata, który podobnie jak Gulf od ponad 100 lat pokazuje rozwój, wytrwałość i jakość na najwyższym poziomie.

Ta współpraca odzwierciedla zaangażowanie firmy Gulf w stałe dodawanie swoim klientom wartości. Wynika to między innymi z obecności Gulf w ponad 110 krajach na całym świecie oraz posiadaniu stacji paliwowych w 25 krajach, oraz dobrze prosperującego przemysłu morskiego.

Oto, jak skomentował współpracę Richald Arnold, Dyrektor Zarządzający Manchester United Group:

“Pomimo tego, że zarówno Manchester United, jak i Gulf ewoluowały i przystosowały się od swojego powstania ponad 100 lat temu, żadne z nich nie zapomniało o swoich korzeniach. Gulf zawsze stara się demonstrować swoje podstawowe wartości – jakość, wytrzymałość, oraz pasję, które są zasadami, które wyznaje także Klub.”

“Gulf Oil International ma już znaczące doświadczenie w świecie sportu i cieszymy się z możliwości współpracy z nimi i rozszerzenia naszej działalności także na świat piłki nożnej. Poprzez to partnerstwo, będziemy promować nasze zaangażowanie w celu dotarcia do naszych fanów na całym świecie.”

Gulf postrzegany jest jako ikoniczna marka w kręgach sportów motorowych, lecz jest to doprawdy ekscytująca szansa na rozszerzenie naszych umów sponsorskich poza świat sportów motorowych oraz zaistnienia na scenie globalnej – pokazując przy tym nasze ambicje oraz aspiracje związane z rozwojem marki.

To partnerstwo z Manchesterem United, z całą pewnością największą marką w świecie piłki nożnej, rozpoczęło współpracę dwóch marek z nieprawdopodobną historią, dumnych ze swoich wspaniałych osiągnięć, oraz posiadających umiejętność wsłuchiwania się w życzenia swoich klientów – w przypadku Manchesteru United fanów klubu – i obrócenie tego wszystkiego w czyny.