Jakość Gulf

Gulf jest światowym producentem najwyższej jakości olejów, smarów i paliw. Od przeszło 110 lat w swoich nowoczesnych laboratoriach dbamy, aby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały najnowsze wymagania światowych producentów maszyn oraz pojazdów.

Produkty Gulf produkowane są w Belgii według własnych receptur i specjalnie opracowanych dodatków.

Nasze oleje i smary na rynek EU wytwarzamy tylko w jednej, bardzo nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Belgii. Jakość Gulf to nasze własne receptury oraz specjalnie dla nas stworzony proces produkcji.

Nasze produkty znajdziesz w 3 kolorach: ZŁOTY / SREBRNY / GRANATOWY

Daje nam to możliwość zagwarantowania, że produkt opuszczający linię produkcyjną posiada najwyższą jakość i tak zostanie dostarczony klientowi. Jakość i wytrzymałość naszych produktów potwierdziliśmy wielokrotnie na torach wyścigowych całego świata. Wszystkie samochody startujące w WEC (6/12/24 godzinne wyścigi wytrzymałościowe), motocykle klasy Superbike (BMW i Aprilla), potężny DragBike z mocą ponad 1500 KM to pojazdy smarowane olejami Gulf ze standardowej oferty. Olejami, które oferujemy naszym klientom do użytkowania na co dzień. Tak dobre są nasze produkty.

Gulf na swoich opakowaniach ma wytłoczony napis GULF oraz specjalne zdobienia nawiązujące do flagi wyścigowej.

Nasze oleje znajdziesz tylko w opakowaniach z logo Gulf i wytłoczonym na opakowaniach napisem Gulf.

Nie produkujemy naszych produktów pod innymi nazwami i dla innych firm. Najwyższą jakość znajdziesz tylko pod nazwą Gulf.