PROMOCJA Gulf HeavyDuty

Ciężki sprzęt wymaga najlepszego smarowania, czyli olejów Gulf. Zapraszamy do promocji w której za zakup 200L produktów promocyjnych otrzymasz kartę paliwową o wartości 100zł. Promocja trwa od 02.09 do 25.10.2019r.

PROMOCJA GULF SyntheticPOWER

Zapraszamy do udziału w promocji Gulf. Do zgarnięcia karty paliwowe o wartości 100zł oraz super bluzy od Grand Prix Originals. Za każde zakupione 3 kartony 12sztx1L Produktów Promocyjnych o lepkości SAE 0W-XX lub 5W-XX, Klient otrzyma kartę paliwową Orlen o wartości 50zł Za każde zakupione 2 kartony 4sztx4L Produktów Promocyjnych o lepkości SAE 0W-XX lub…

Letnia promocja Gulf

Dla wszystkich klientów mamy super promocję na lato. Teraz kupując promocyjne produkty otrzymasz kultowe koszulki Gulf. Świetna okazja, aby tego lata pokazać się w fajnym T-shircie. Promocja trwa od 03.06.2019 do 28.06.2019r. lub do wyczerpania nagród. Za każde kupione 20 litrów syntetycznych olejów Gulf do silników samochodów osobowych, w dowolnych opakowaniach i w dowolnej kombinacji,…

Promocja Gulf Synthetic Power

Promocja olejów syntetycznych Gulf. Poczuj moc najwyższej jakości olejów syntetycznych i odbieraj karty paliwowe lub kurtki Grand Prix Originals.

Promocja Gulf Agriculture

Przygotuj sprzęt do sezonu!! Zastosuj najwyższej jakości oleje dla rolnictwa i odbierz w nagrodę softshell marki 4F za 1 zł. W promocji udział biorą wszystkie produkty dla rolnictwa typu UTTO i STOU.

Promocja na oleje Heavy Duty

Zachęcamy wszystkich do udziału w promocji w której za zakup olejów z grupy Heavy Duty oraz olejów przekładniowych do zdobycia są wysokiej jakości kombinezony warsztatowe. Teraz za zakup 200 litrów produktów promocyjnych otrzymasz 1 kombinezon warsztatowych Gulf za 1 zł.

Aprilia Racing i Gulf mierzą wysoko w MotoGP

Aprilia Racing, czyli sztandar techniczny grupy Piaggio, łączy siły z wiodącym producentem środków smarnych Gulf, nawiązując wieloletnią współpracę celem uczestnictwa w największych zawodach motocyklowych na świecie. Po dwóch latach współpracy na wyższych szczeblach światowych zawodów motocyklowych – Mistrzostw Świata Superbike – kultowa marka Gulf oraz Aprilia Racing dzięki nawiązaniu wieloletniej współpracy wspólnie kontynuują rozwój poprzez…

Bluza Gulf za 1zł – PROMOCJA

Zapraszamy wszystkich klientów do nowej promocji od Gulf. Tym razem mamy dla wszystkich klientów Gulf Polska wysokiej jakości bluzy za 1zł. Wystarczy jednorazowy zakup 200L produktów promocyjnych w opakowaniach 20L i/lub 200L a super bluzę otrzymasz za 1zł.

Promocja Gulf SyntEXO 2

Zapraszamy do udziału w nowej edycji promocji Gulf SyntEXO 2, w której za zakupy wybranych produktów Gulf otrzymają Państwo bony SODEXO.

Promocja Gulf CarCare

Zapraszamy do nowej promocji Gulf Polska!! Tym razem za zakupy produktów syntetycznych do silników samochodów osobowych, rozdajemy wybrane kartony Gulf CarCare za 1zł.  Za każde zakupione 3 kartony 12szt. x 1L Produktów Promocyjnych o lepkości SAE 0W-XX lub 5W-XX, Klient otrzyma jeden, losowo wybrany karton produktów promocyjnych Gulf CarCare za 1zł Za każde zakupione 2…