Nagrody i Kamienie milowe

Dzięki naszemu oddaniu klientom na całym świecie, otrzymaliśmy wyróżnienie dla ‘Spółki Naftowej Roku 2016 – UK – Downstream’ na prestiżowej gali Global Energy Oil and Gas Awards 2016. Gulf Oil doprawdy jest utytułowanym partnerem dla Państwa działalności.

Gulf osiąga sprawność i elastyczność poprzez działalność wyłącznie downstreamową, bez działań upstreamowych. Jak tłumaczy Wiceprezes ds. Międzynarodowych, Frank Rutten, pozwala to na utrzymanie stabilności nawet pomimo globalnego kryzysu naftowego.

“Jako grupa skupiona na działalności downstreamowej, Gulf Oil International jest odporne na część wahań w cenach ropy naftowej. Oznacza to, że, podczas gdy wiele firm skupionych jest tylko na cięciu kosztów i ogólnej rentowności, my jesteśmy w stanie patrzeć w kierunku inwestowania w nowe technologie i bycia otwartymi na nowe pomysły. Inwestowanie w marketing, badania i rozwój, oraz w infrastrukturę, zapewnia nam nieustanny sukces. Nie boimy się również inwestować po to, aby później zgarnąć wszystkie nagrody. Jako element tego podejścia, stale wsłuchujemy się w opinie naszych klientów i wdrażamy wszelkie zmiany, które zapewnią, że otrzymają oni usługi, których potrzebują.”