Partnerzy OEM

Blisko współpracujemy z wieloma producentami oryginalnych produktów (OEM) celem opracowania nowych produktów oraz wprowadzenia ich na rynek. Dzięki elastycznemu podejściu, gwarantujemy, że końcowi użytkownicy otrzymują autentyczne i pierwszorzędne produkty, zaś OEM mają możliwość dotarcia do jak najszerszej publiczności dzięki naszej sieci dystrybucyjnej.

Gulf rygorystycznie sprawdza wszystkie swoje produkty – od wstępnego opracowania produktu, przez wybór surowca – oleje bazowe i dodatki – po swoje mieszalnie i fabryki. Ma to na celu zapewnienie, że ich jakości równa się tylko poziom obsługi, jaki Państwo otrzymują. Dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów pod każdym względem.

Nasze produkty są produkowane w wytwórniach spełniających wymogi ISO 9001 – miary silnych systemów oraz procesów, które wykorzystują. Uwaga, jaką Gulf przywiązuje do jakości swych fabryk, poskutkowała tym, że kluczowe fabryki otrzymały certyfikację TS16949 – wymagania jakości jeszcze bardziej rygorystyczne niż te określone przez OEM motoryzacyjne. Oznacza to, że zawsze mogą być Państwo pewni, że produkt Gulf, który Państwo wybiorą, w zupełności sprosta Państwa oczekiwaniom, a być może nawet je przekroczy.