Smar PTFE do Smarowania Łańcucha

Gulf Motorcycle PTFE Chain Lubricant Biały smar z PTFE (teflonem) przeznaczony do łańcuchów motocyklowych oraz quadowych wszystkich typów, zwykłych oraz O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi łatwo się nanosi. Idealnie dociera do wszystkich elementów łańcucha, tworząc ciągliwą, elastyczną powłokę. Chroni przed negatywnym wpływem wody i korozji w szerokim zakresie temperatur od -30 do 200°C….

Smar do Smarowania Łańcucha

Gulf Motorcycle Chain Lubricant Smar przeznaczony do łańcuchów motocyklowych oraz quadowych wszystkich typów, zwykłych oraz O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi łatwo się nanosi. Idealnie dociera do wszystkich elementów łańcucha, pozostawiając odporną na korozję, wysoką temperaturę i wodę powłokę. Dzięki doskonałej przyczepności smar pozostaje na łańcuchu nawet przy wysokich prędkościach. Redukując tarcie wydłuża czas…

Środek do Czyszczenia Łańcucha

Gulf Motorcycle Chain Cleaner Preparat do czyszczenia i odtłuszczania łańcuchów motocyklowych. Usuwa resztki starych smarów, olejów, błoto i drobiny piasku. Nie pozostawia osadów i nalotów. Bezpieczny – bez benzyny, rozpuszczalników chlorowych, silikonu i acetonu. Do stosowania w łańcuchach zwykłych oraz w łańcuchach z elementami gumowymi O-Ring, X-Ring lub Z-Ring. 360º działanie – produkt gwarantuje działanie…

Chusteczki do Szybki Kasku

Gulf Motocycle Visior and Helmet Cleaning Tissues Zestaw 2 chusteczek do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku. Mokra – szybko i bez smug usuwa brud, sadzę i zaschnięte owady. Nadaje się do wszystkich typów kasków i szyb. Może być także używana do czyszczenia reflektorów, szybek motocyklowych oraz lusterek. Sucha – służy do polerowania umytej powierzchni.

Krem do Czyszczenia i Pielęgnacji Skóry

Gulf Motorcycle Leather Cleaner and Conditioner Krem z naturalnym woskiem pszczelim i lanoliną do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych elementów motocykla. Łagodnie dla powierzchni skóry usuwa zabrudzenia oraz tłuste osady. Przywraca skórze oryginalną elastyczność i sprężystość. Zawiera filtr UV – zapobiega płowieniu.

Pasta do Chromu i Aluminium

Gulf Motorcycle Chrom And Aluminum Cleaner Pasta do suwania rdzy, patyny, smug i nalotów z chromu, aluminium, miedzi, brązu i innych nielakierowanych metali. Przywraca pierwotny połysk elementom motocykla.

Wosk do Motocykla

Gulf Motorcycle Wax Łatwy w użyciu wosk do nabłyszczania i konserwacji motocykla. Przywraca lakierowi głębię koloru i krystaliczny blask, maskuje drobne rysy. Organiczne woski Carnauba tworzą wytrzymałą i odporną na czynniki atmosferyczne powłokę ochronną. Zawiera filtry UV – chroni przed płowieniem. Idealny do użycia na powierzchniach metalowych, plastikowych, osłonach i owiewkach.

Płyn do Czyszczenia Motocykla

Gulf Motorcycle Cleaner Specjalny, niepieniący środek przeznaczony jest do czyszczenia motocykli, quadów i skuterów. Usuwa pozostałości po owadach, kurz, błoto oraz tłuste zanieczyszczenia drogowe. Może być używany czyszczenia całego motocykla, w tym elementów plastikowych, metalowych lakierowanych i nielakierowanych, owiewek i szybek. Zawiera filtr UV zapobiegający płowieniu czyszczonych powierzchni. 360º działanie – produkt gwarantuje działanie w…

Płyn do Felg

Gulf Motorcycle Wheel Cleaner Usuwa z felg: brud, resztki olejów i smarów, pył hamulcowy i zabrudzenia drogowe. Bezkwasowy – bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub, nakrętek i elementów układu hamulcowego. 360º działanie – produkt gwarantuje działanie w każdej pozycji.

Płyn do Usuwania Owadów

Gulf Motorcycle Insect Remover Usuwa owady i ich pozostałości z owiewek, szyb, lusterek i świateł. Zmiękcza i rozpuszcza zabrudzenia ułatwiając ich usuwanie. Bezpieczny dla lakieru, chromu, elementów plastikowych oraz reflektorów klasycznych jak i ksenonowych. Pozostawia powłokę ochronną, która ułatwia kolejne czyszczenie. 360° – gwarantuje działanie w każdej pozycji.