Promocja Gulf Synthetic Power

Dołącz do grona zadowolonych klientów Gulf i skorzystaj z promocji Gulf Synthetic Power, w której za zakupy syntetycznych produktów otrzymujesz karty paliwowe oraz spodnie warsztatowe.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna atrakcyjna promocja od Gulf, skierowana do wszystkich klientów naszej firmy. Tym razem premiujemy atrakcyjnymi nagrodami zakupy syntetycznych olejeów silnikowych przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych.

Marka Gulf to ponad 120 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości środków smarnych. Nasze produkty cieszą się ponadprzeciętną wytrzymałością i wydłużonym czasem utrzymywania zamierzonych parametrów. Od zawsze kierowaliśmy się wartościami JAKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ i PASJA, które idealnie odzwierciedlają naszą politykę produkcji i współpracy z partnerami biznesowymi.

Wybierając Gulf otrzymujesz gwarancję niezawodności i najwyższej jakości w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz atrakcyjnymi bonusami promocyjnymi.

Promocja Gulf Synthetic Power

Najwyższa jakość syntetycznej technologii, tylko od Gulf.

Promocja Gulf Synthetic Power trwa od 06.04.2022 do 16.05.2022 lub do wyczerpania się nagród. Tego typu promocje cieszą się dużym zainteresowaniem, więc nie należy zwlekać z zakupem. Karty paliwowe oraz wysokiej jakości spodnie warsztatowe to idealne bonusy dla właściciela firmy. Kupujący otrzymuje najwyższej jakości oleje syntetyczne oraz karty paliwowe Orlen i spodnie warsztatowe dla np. pracowników.

Zasady promocji Gulf

Zasady promocji

Za każdy jednorazowy zakup 3 kartonów (3 x (12x1L)) produktów promocyjnych o lepkości 0W-XX i/lub 5W-XX, w opakowaniach jednostkowych 1L, klient otrzyma 50 zł na karcie upominkowej /paliwowej Orlen.

Za każdy jednorazowy zakup 2 kartonów (2 x (4x4L)) produktów promocyjnych o lepkości 0W-XX i/lub 5W-XX, w opakowaniach jednostkowych 4L, klient otrzyma 50 zł na karcie upominkowej /paliwowej Orlen.

Za każdy jednorazowy zakup 2 kartonów (2 x (3x5L)) produktów promocyjnych o lepkości 0W-XX i/lub 5W-XX, w opakowaniach jednostkowych 5L, klient otrzyma 50 zł na karcie upominkowej /paliwowej Orlen.

Za każdy jednorazowy zakup 3 opakowań 20 litrów produktów promocyjnych o lepkości 0W-XX i/lub 5W-XX, klient otrzyma 100 zł na karcie upominkowej /paliwowej Orlen.

Za każdy jednorazowy zakup opakowania 60 litrów produktów promocyjnych o lepkości 0W-XX i/lub 5W-XX, klient otrzyma 50 zł na karcie upominkowej /paliwowej Orlen oraz 1 sztukę spodni warsztatowych.

Za każdy jednorazowy zakup opakowania 200 litrów produktów promocyjnych o lepkości 0W-XX i/lub 5W-XX, klient otrzyma 150 zł na karcie upominkowej /paliwowej Orlen oraz 2 sztuki spodni warsztatowych.

Produkty promocyjne

Promocją objęte są wszystkie oleje syntetyczne Gulf przeznaczone do silników samochodów osobowych i dostawczych.