Promocja. Kupuj oleje Gulf i odbieraj koszulki!

Tylko teraz masz okazję na zdobycie koszulek Polo i T-shirt sygnowane przez Manchester United i Gulf. W okresie trwania promocji 08.06.2020 do 13.07.2020r za zakup określonej liczby litrów produktów promocyjnych otrzymasz adekwatną ilość koszulek gratis!

Za każde zakupione 3 kartony 12x1L produktów promocyjnych, Klient otrzyma gratis 1 sztukę koszulki polo lub T-shirt w wybranym, dostępnym kolorze i rozmiarze.

Za każde zakupione 2 kartony 4x4L produktów promocyjnych Klient otrzyma gratis 1 sztukę koszulki polo lub T-shirt w wybranym, dostępnym kolorze i rozmiarze.

Za każde zakupione 2 opakowania 3x5L produktów promocyjnych, Klient otrzyma gratis 1 sztukę koszulki polo lub T-shirt w wybranym, dostępnym kolorze i rozmiarze.

Za każde zakupione 3 opakowania 20L produktów promocyjnych, Klient otrzyma gratis 2 sztuki koszulki polo lub/i T-shirt w wybranych, dostępnych kolorach i rozmiarach.

Za każdą zakupioną 1 beczkę 60L produktów promocyjnych, Klient otrzyma gratis 2 sztuki koszulki polo lub/i T-shirt w wybranych, dostępnych kolorach i rozmiarach.

Za każdą zakupioną 1 beczkę 200L produktów promocyjnych, Klient otrzyma gratis 6 sztuk koszulek polo lub/i T-shirt w wybranych, dostępnych kolorach i rozmiarach.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA – z powodu wyczerpania nagród promocja zostaje zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział.