Praca w Gulf

Od naszych przedsięwzięć do technologii, Gulf kładzie nacisk na Jakość, Wytrzymałość, oraz Pasję we wszystkim, co robimy.

Jesteśmy dumni z kultury, która wyciąga wszystko, co najlepsze z naszych ludzi i zachęca ich do dążenia do perfekcji. Budujemy silne relacje, które obejmują różne punkty widzenia i różne kultury – pomagając nam w okiełznywaniu różnorodności cechującej nasze globalne zespoły, wszystko w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Nasi ludzie są naszą największą siłą. Ich ciężka praca, pasja i nieugięte dążenie do perfekcji uczyniły markę, którą dzisiaj znamy. W firmie Gulf dbamy o rozwój talentów w naszej firmie, wspierając nasze zespoły przez cały czas trwania ich karier, rozwijając ich ambicje i dając im narzędzia pomagające w odnoszeniu sukcesów.

Chlubimy się tym, że dzisiaj nasza firma jest napędzana przez największe talenty w tym przemyśle, lecz gdy rośniemy, zawsze poszukujemy odpowiednich ludzi, którzy mogliby dołączyć do naszej działalności. Jeśli są Państwo ludźmi, którymi kieruje pasja i dążenie do perfekcji, firma Gulf oferuje balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym, wzmocnienie pozycji, wystawienie na różne funkcje poprzez różnorodne zadania oraz ustalanie wynagrodzenia na poziomie odpowiednim dla danego przemysłu.

Bardzo prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres info@gulf.pl.